Biorezonans wszystko co powinieneś wiedzieć

0
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Istotą działania biorezonansu jest wykorzystanie drgań elektromagnetycznych o dokładnie określonej częstotliwości by zlikwidować czynniki patogenów takich jak np. pasożyty, bakterie, wirusy, pierwotniaki, a nawet grzyby.

Każda substancja emituje drgania o określonych częstotliwościach. Każda pojedyncza komórka żywego organizmu ma swoją dokładną określoną częstotliwość drgań. Tak więc każdego rodzaju patogeny mają również swoją określoną częstotliwość drgań elektromagnetycznych.

Biorezonans – na czym polega?

Terapia biorezonansowa polega na likwidacji drgań patogenów. Służą do tego specjalne aparaty będące generatorem fal elektromagnetycznych. Według naukowców ludzkie ciało mieści się w przedziale od 1562 kHz do 9457 kHz, natomiast drgania patogenów wynosi od 32 kHz do 900 kHz. Poprzez wykorzystanie biorezonansu można uszkadzać strukturę bakterii oraz wirusów. Jednocześnie badanie nie powoduje żadnego działania ujemnego dla ludzkiego organizmu. Najskuteczniejszym sposobem oczyszczenia organizmu organizmu z wszystkich toksyn jest zastosowanie biorezonansu w połączeniu z preparatami informacyjnymi i absorbentami toksyn uwolnionych w procesie rozpadu patogenów.

Jak przebiega badanie biorezonansem?

Badanie przeprowadza się w pozycji siedzącej. Pacjent trzyma dwa metalowe końce, które są podłączone do odpowiedniej aparatury, podczas gdy przez ludzkie ciało przepuszczany jest prąd o różnych częstotliwościach. Podczas przeprowadzania badana może towarzyszyć uczucie mrowienia w rękach bądź rozdrażnienia.

Jakie korzyści płyną z leczenia biorezonansem?

  • Alergia – Badanie biorezonansem pozwala znacznie dokładniej wykryć przyczyny alergii. Nawet takich, które nie ujawniają się w tradycyjnych przeprowadzanych testach,
  • Pasożyty – Likwidacja pasożyty to główne założenie leczenia biorezonansem. Duży odsetek populacji zainfekowana jest różnego rodzaju pasożytami. Ponoć u każdej osoby poddanej badaniu biorezonansem diagnozuje się jakiś rodzaj pasożyta. Oczyszczenie organizmu z wszelkich toksyn to pierwszy krok o zadbanie o swoje ciało,
  • Uzależnienia – Prowadzenie terapii biorezonansem pomaga w leczeniu nałogu alkoholowego. Poprzez przyśpieszenie pracy całego organizmu toksyny są wydalane szybciej.

Biorezonans – zalety oraz wady

Zalety:

  • Wysoka skuteczność,
  • Badanie wielu narządów jednocześnie,
  • Metoda nieinwazyjna, bezbolesna,
  • Terapia oprócz usuwania patogenów wzmacnia cały organizm,
  • Metoda nie ma skutków ubocznych

Wady:

  • Metoda jest czasochłonna,
  • Niesie spore koszty ponieważ terapia biorezonansem może trwać wiele miesięcy.

Biorezonans – informacyjne leczenie homeopatyczne to zasadniczo nowy nurt w medycynie. Poprzez wykorzystanie informacji dostarczone podczas badania pojawiają się nowe możliwości na organy oraz ich struktury. Badanie pozwala uruchomić procesy detoksykacji organizmu oraz regeneracji wewnętrznych organów.

Biorezonans czy działa?

Największym problemem tej metody jest to, że badanie nie zostało potwierdzono naukowo. Wynika, że działa podobnie jak efekt placebo. Naukowy zajmujący się tą metodą są pewni, że w przyszłości pojawią się dowody na to, że biorezonans działa. Na tą chwilę innowacyjna metoda leczenia wzbudza sporo wątpliwości.

Jeżeli chcesz się przekonać jak na Ciebie działa ta metoda zajrzyj do gabinetu BIOANNA w Łodzi.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Udostępniaj.

O autorze

Jacek Morzyszek

Możliwość komentowania jest wyłączona.