Regulamin

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Regulamin określa prawa i obowiązki Użytkowników Serwisu, a także prawa, obowiązki i zakres odpowiedzialności Administratora jako podmiotu zarządzającego Serwisem.

1) Każdy Użytkownik potwierdza, że zapoznał się i zaakceptował treść niniejszego Regulaminu, oraz zobowiązuje się do przestrzegania jego postanowień.

2) Każdy Użytkownik potwierdza, że wyraża zgodę na przetwarzanie udostępnionych dobrowolnie przez niego danych osobowych w rozumieniu art. 23 ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 ze zm.).

3) Rejestracja w Serwisie oznacza wyrażenie zgody przez Użytkownika na otrzymywanie wiadomości systemowych za pomocą poczty email.

4) Użytkownik publikuje w Serwisie wszelkie materiały wyłącznie na własną odpowiedzialność. Administrator nie ponosi odpowiedzialności za materiały użytkowników.

5) Do korzystania z usług świadczonych przez Usługodawcę  niezbędne jest korzystanie z urządzenia zapewniającego dostęp do sieci Internet, oraz przeglądarki internetowej.

6) Korzystanie z Serwisu nie wymaga rejestracji ani logowania, jednakże zalogowani Użytkownicy mogą publikować artykuły i komentarze. Dodając publikację lub komentarz, Użytkownik wyraża zgodę na zapisanie w bazie danych Serwisu adresu IP urządzenia, z którego dodano informację oraz czasu dodania zapisu informacji.

7) Publikowane na stronach Serwisu materiały o charakterze reklamowym nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego a Serwis nie bierze odpowiedzialności za ich treść.

8) Użytkownik dodając artykuł lub komentarz oświadcza, że przenosi autorskie prawa majątkowe na Administratora Serwisu na zasadzie wyłączności i na czas nieoznaczony, jednocześnie Administrator ma prawo do powielania i rozpowszechniania materiału a także do udzielania zgód innym osobom, bądź podmiotom na jego wykorzystywanie.

9) Dodawane przez Użytkowników publikacje i komentarze mogą być moderowane przez Redakcję.

10) Wszystkie opinie umieszczane w Serwisie są opiniami ich autorów (Użytkowników). Opinie zawarte w publikacjach i komentarzach nie są opiniami Redakcji a Administratora nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

11) Wszelkie wiążące decyzje związane z funkcjonowaniem Serwisu może podejmować tylko i wyłącznie Administrator.

12) Administrator zastrzega sobie prawo do jednostronnej zmiany postanowień Regulaminu Serwisu w dowolnym momencie.

13) Sądem właściwym do rozpatrywania sporów wynikłych ze stosowania niniejszego Regulaminu jest sąd właściwy dla miejsca siedziby Administratora.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.